e-Makalat Dergisi|1|

Site Politikası

Aşağıda belirtilen antlaşma şartlarını kabul ediyorsanız, ""Kabul Ediyorum"" butonunu, etmiyorsanız ""İptal"" düğmesini tıklayınız.

Sitemizin kullanıcılara sunduğu tüm özelliklerden tam anlamıyla faydalanabilmek için bir kullanıcı adınız, şifreniz ve geçerli bir email adresiniz olmalıdır. Email adreslerinin geçersiz olduğu tespit edildiği anda üyeliğiniz hemen iptal edilir. Kişisel bilgileriniz saklı tutulur. Bu konuda yaşanan ihlalleri ve sorunlarınızı Site Yöneticisine bildirmeniz gerekmektedir. Kurallara uymayan üyelerin üyelikleri kendilerine bildirmeye ihtiyaç duyulmadan silinecektir.

Hiçbir üyenin davranışından site yönetimi sorumlu tutulamaz. Herhangi bir üyenin uygunsuz bir malzeme gönderdiğine tanık olursanız lütfen site yönetimine bildiriniz.

Sitemize başka sitelerin bağlantıları ve dosyaları eklenebilir. Bu tür içerikleri anında kontrol edemeyiz. Bu yüzden sonradan site içeriğine uygun olmadığı tespit edilen içerikler haber verilmeksizin silinebilir.

Kullanıcı adınız ve şifrenizi kullanarak siteye girebilir, üyelik bilgilerinizi istediniz an güncelleyebilirsiniz.

Site tarafından bilgisayarınıza çerezler (cookie) gönderilir. Genel kullanıma açık yerlerdeki bilgisayarlardan siteye giriş yaparsanız, hesabınızın bir başkası tarafından kullanılmasını önlemek için mutlaka Çıkış butonunu tıklatarak siteden ayrılmanız gerekmektedir.

Siteye hiçbir şekilde pornografik, T.C. yasalarına aykırı, T.C. aleyhtarı, kişi hak ve özgürlüklerine hakaret içeren yazı, resim, link vs. gönderilemez, gönderilse de doğal olarak yayınlanmaz ve üyelik silinir.

[Kullanıcı Adı]'nız, [AdınızSoyadınız] şeklinde olmalıdır. Aksi taktirde başvurunuz dikkate alınmayacaktır.

Her hangi bir sorunla karşılaşırsanız Site Yöneticisiyle bağlantı kurunuz.

Kabul ediyorsanız, ""Kabul Ediyorum"" butonunu, etmiyorsanız ""İptal"" düğmesini tıklayınız.


  
  


Giriş sayfam yap Sık kullanılanlara ekle Kullanım Koşulları   © 2006 Mezhep.Org Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: Maggie SkyPortal.net Sayfa Başına Dön